Legetøj foldescooter
Produkt introduktion
| Andre egenskaber | |
| Alder | 3 - 6 år, 8-12 år, 2-12, 3-15 |
| Hjul materiale | PU |
| Kropsmateriale | Aluminium, Nylon, PP |
| Sammenfoldelig | Ja |
| Sæde medfølger | Ja, NEJ |
| Hjul nummer | Tre |
| Højdejusterbar | Ja |
| Max hastighed | <3,6 km/t |
| lys medfølger | NEJ, ja |
| Mærkenavn | DAODEBAO |
| Modelnummer | BTM-922 |
| Produktnavn | sparkescooter til børn |
| Ramme | Alle aluminiumsstang +ABS plast+PU hjul |
| Størrelse | 69*56*52 cm |
| Bremse | Fodbremse |
| Farve | rød, blå, pink, graffiti |
| Fordæk | 120*35 mm |
| Bagdæk | 80*24 mm |
| Dæk type | PU lette hjul |
| Pakning | 1 stk/farve æske, 6 stk/karton |
| Karton størrelse | Karton størrelse |
| Pakning og levering | |
| Emballage detaljer | Kartonpakning kan tilpasses efter kundens krav |
| Havn | Tianjin havn, Qingdao havn |
| Forsyningsevne | 50000 æsker/kasser pr. dag |
BØRNESCOOTER - 2-I-1 DESIGN: Vores alsidige sparkescooter har både en stående og en siddende mulighed takket være det integrerede klapsæde. 3-Hjuldesignet sikrer overlegen stabilitet, udstyret med holdbare, superglatte glidehjul, der lyser op, mens de ruller!
SIT ELLER STÅ SCOOTER: Designet med lean-to-steer-teknologi, kan dit barn nemt vende ved at læne sig, hvilket hjælper med at forbedre deres balance. De kan vælge at køre stående eller siddende, med sædet let aftageligt for dem, der foretrækker at cykle uden.
Populære tags: legetøj folde scooter, Kina legetøj folde scooter producenter, leverandører, fabrik
Et par af: Chhote Baccon Ki Scooty
Næste: Kiddie scooter
Send forespørgsel
Du kan også lide








