Specialiseret balancecykel
Den specialiserede balancecykel er designet til børn i alderen 2-6 år for at hjælpe med at udvikle balance og koordination. Lavet af magnesiumlegering, er den let og har en lav base for nem adgang med justerbare sæder og styr. Denne cykel opmuntrer børn til at lære balanceevner, før de skifter til pedalcykler, og tilbyder en sjov og engagerende måde at øge deres cykeltillid på.
Produkt introduktion
| Alder | 2-3Y, 4-6Y |
| Hjul nummer | To |
| Oprindelsessted | Hebei, Kina |
| Stil | Bil |
| Dimensioner | 12 tommer |
| Materiale | Plast |
| Mærkenavn | DAODEBAO |
| Køn | Unisex |
| Sammenfoldelig | INGEN |
| Støddæmper | Ja |
| Baby fodstøtte | INGEN |
| Forældrekontrol | INGEN |
| Opbevaringskurv | INGEN |
| Baldakin etager | Ingen |
| Sikkerhedssele | INGEN |
| Stadier | 3 i 1 |
| Klapvogn certificeret | INGEN |
| Baldakin | INGEN |
| Modelnummer | XAM-DXX |
| Produktnavn | Balancecykel til børn |
| Farve | PINK/BLÅ/RØD |
| Ramme | magnesiumlegering |
| Alder | 2-6år |
| Hjul | 2 Hjul |
| Emballagestørrelse | 90*12,5*46,5 cm |
| MOQ | 1 stk |
| N.W | 4 kg |
| G.W | 4,6 kg |
| Pakning | 1 stk/karton |
| Pakning og levering | |
| Emballage detaljer | 1 stk i 1 æske |
| Havn | Tianjin |
| Forsyningsevne | 5000 kartoner/kartoner pr. måned |


SØDT OG KULDE PLUSE-DYR – Hver balancecykel kommer også med et lille tøjdyr, der bliver den perfekte ridekammerat. Du kan vælge mellem tre forskellige dyrevenner, inklusive en enhjørning eller tyrannosaurus rex.


EKSTRA-TYKKE TERRÆN-DÆK – Vi ønsker, at børn skal føle sig stærke og stabile, når de bevæger sig på græs og fortove, og derfor har vi tilføjet punkteringssikre dæk foran og bag på hver balancecykel i 5-år gamle og 24-måned gamle ryttere.

Populære tags: specialiseret balancecykel, Kina specialiserede balancecykelproducenter, leverandører, fabrik
Et par af: Balancecykel med pedaler
Næste: 14 tommer balancecykel
Send forespørgsel
Du kan også lide



