Sort balance cykel
Den sorte balancecykel er designet til små børn med fokus på en letvægtsstruktur, der forbedrer balance og kontrol. Dens lave base sikrer nem adgang for børn, hvilket fremmer sikker og behagelig læring. Justerbare funktioner gør det muligt for cyklen at vokse med barnet, hvilket giver vedvarende værdi. Det slanke sorte design appellerer til unge ryttere, hvilket gør det ikke kun til et læringsværktøj, men også et stilfuldt tilbehør til tidlige cykeleventyr.
Produkt introduktion
| Gaffel materiale | Stål |
| Gear | Enkelt hastighed |
| Hjulstørrelse | 12 |
| Rammemateriale | Stål |
| Bremsesystem | Skivebremse |
| Andre egenskaber | |
| Fælgemateriale | Aluminiumslegering |
| Træningshjul | INGEN |
| Rammetype | Hård ramme (ikke-bagdæmper) |
| Oprindelsessted | Hebei, Kina |
| Mærkenavn | DAODEBAO |
| Modelnummer | XAM-RH |
| Gaffelophæng | INGEN |
| Bruttovægt | 5 |
| Nettovægt | 4.5 |
| Pedal type | Perlepedal |
| Længde (m) | 0.8 |
| Belastningskapacitet | 120 kg |
| Produktnavn | Børne cykel |
| Pakning og levering | |
| Emballage detaljer | 1 stk/CPS, Vores pakning er karton, og vi kan understøtte tilpasset pakning. |
| Sælgende enheder: | Enkelt vare |
| Enkelt pakkestørrelse: | 65X10X30 cm |
| Enkelt bruttovægt: | 5,000 kg |

VOKSER MED DIG: sport balancecykel til småbørn er bygget med hurtigudløsermekanismen. Det er et stort udvalg, der justerer højden på sædet og styret. Gør dette til den bedste mulighed for unge begyndere, der lærer at cykle. Sædet er 13"- 16.73" (33.5-42.5cm) justerbart. Styret er 21" - 23.23" (53,5 cm - 59 cm) justerbart. Du kan hele tiden justere den passende position efter dit barns højde. Passer til børn fra 18 måneder til 5 år


SIKKER ER PRIORITET: Disse balancecykler er konstrueret af rustfrit kulstofstål. Punkteringssikre EVA Foam-dæk - ingen grund til nogensinde at pumpe op, hjælper med at give en jævn kørsel og PP-hjul forbedrer stabiliteten

Populære tags: sort balancecykel, Kina sort balancecykel producenter, leverandører, fabrik
Et par af: Balancecykel til spædbørn
Næste: Cykel uden pedaler
Send forespørgsel
Du kan også lide



