Legetøjsopbevaring til børn
Produkt introduktion
| Anbefal alder | >3 år gammel, 6 måneder - 3 år |
| Oprindelsessted | Zhongshan, Kina |
| Form | Dyr |
| Dimensioner | 41*45*50 cm |
| Materiale | Plast |
| Størrelse | 35*40*45~50 cm |
| Køn | Unisex |
| Pakke | Sæt |
| Modelnummer | ZSDB-XKLXTC |
| Materiale | HDPE |
| Punkt | WM22E161 |
| Farve | hvid |
| Pakke | Standard karton, tilpasset karton |
| Produktstørrelse (cm) | 35*40*45~50 cm |
| Pakning og levering | |
| Emballage detaljer | pakke: eksport standard karton |
| Havn | Shenzhen, Wenzhou |
| Forsyningsevne | 10000 sæt/sæt pr. måned |
👶Maksimal pladseffektivitet: Legetøjsopbevaringskisten har en ekstra bred åbning for at maksimere opbevaringspladsen, som er let for børn at nå og hjælpe dem med at finde deres yndlingslegetøj. Legetøjshylden har også to legetøjsspande med hjul, så børn kan flytte mere legetøj og hjælpe forældre med at rydde op i legetøjet.
👶Perfekte møbel til dit barn: Sikkerhed har altid været vores brands prioritet inden for møbeldesign. Du kan finde omhyggeligheden af vores opbevaringshylde i hvert trin af detaljen. Hver træplade er omhyggeligt produceret og skåret. Hver træplade er præcist kantbåndet for at fjerne alle trærester, der kan skade din lille. Hver skrue kan plantes i de præformede huller for at forhindre årsagen til ridser af børn af den skarpe kant af komponenter.
👶En begyndelse på gode vaner: Et bedre design kan hjælpe forældre med at lade børn udvikle gode vaner. For at gøre det lettere for dit barn at nå og organisere legetøjet, designer vi legetøjsarrangøren med en højde på 1,97 fod og en bredde på 3,28 fod. Hver skuffe er udstyret med fire hjul, så drenge og piger kan bære og pakke legetøjet med mindre indsats.
👶Muti-use børnelegetøjsarrangør: Iøjnefaldende look med en ren hvid overflade, der kan matche mange dekorationsstile. Du kan placere legetøjsopbevaringen i stuen, soveværelset eller børneværelset. Udover de scener, der skal bruges i husholdninger, er den også velegnet til børnehave, vuggestue og skole.
👶Installation og vedligeholdelse: Monteringen af denne børnelegetøjsarrangør kræver kun én arbejdskraft. Alle de vanskelige trin er tydeligt angivet i monteringsvejledningen, og alle pladerne er mærket med numre. Etuier og hylde er vandtætte. Du kan rengøre dem blot med et vådt håndklæde. Hvis du har spørgsmål, så tøv ikke med at kontakte os, og vi vil svare inden for 24 timer.
Populære tags: legetøjsopbevaringsarrangør til børn, Kina legetøjsopbevaringsarrangør til børn producenter, leverandører, fabrik
Et par af: Junior bordstole sæt
Næste: Nej
Send forespørgsel
Du kan også lide






