Gålegetøj til 9 måneder gammel
Produkt introduktion
| Er foldbar | INGEN |
| Andre egenskaber | |
| Oprindelsessted | Hebei, Kina |
| Mærkenavn | DAODEBAO |
| Modelnummer | BTM-203U |
| Materiale | plast |
| Rammemateriale | Aluminiumslegering |
| Belastningsbærende | 15 kg |
| Aldersgruppe | 0-3 år gammel |
| Produktnavn | Pusher 3 i 1 musikalsk legetøjs-walker-tur på bil |
| Farve | Sort blå, rød, grøn |
| Fungere | music, lys mm. |
| Hjul | 6 hjul |
| Alder | 6-18 måneder |
| Lastevægt | 30 kg |
| Højde | justerbar |
| Karton størrelse | 72*62*49,5 cm |
| Pakke | 6 stk/ctn |
| N.W./G.W | 19 kg/20 kg |
| Pakning og levering | |
| Emballage detaljer | International standardpakke, 6 stk/karton |
| Havn | tianjinxingang |
| Forsyningsevne | 2000 stk./stykker |
3-HØJDEJUSTERING AF NIVEAU: Denne rollator er designet til både drenge og piger og har 3 justerbare sædehøjder for at imødekomme din babys vækst under forskellige gangstadier. Dette gennemtænkte design hjælper med at forhindre bueben ved at give dig mulighed for at placere sædet i den ideelle højde.
BØRNEVENLIGT MATERIALE OG DESIGN: Denne rollator er lavet af højkvalitets, sikkert PP-materiale og har et glat, afrundet design uden skarpe kanter. Det 95 graders ergonomiske høje ryglæn understøtter rygsøjlens udvikling, mens den komfortable, åndbare pude er aftagelig og maskinvaskbar for nem rengøring.
Populære tags: gålegetøj til 9 måneder gammel, Kina gålegetøj til 9 måneder gammelt producenter, leverandører, fabrik
Et par af: Infant Walker på hjul
Næste: Bouncer med hjul
Send forespørgsel
Du kan også lide




