Babyone Walker
Produkt introduktion
| Er foldbar | Ja |
| Andre egenskaber | |
| Oprindelsessted | Hebei, Kina |
| Mærkenavn | DAODEBAO |
| Modelnummer | BTM-506 |
| Materiale | ABS PP |
| Rammemateriale | Plast |
| Belastningsbærende | 20 kg |
| Aldersgruppe | 0-6 måneder, 0-3 år gammel, 6 måneder - 3 år |
| Type | Baby Walker |
| Produktnavn | gåstol |
| Passende alder | 0-3 år gammel |
| Logo | Tilpasset logo |
| Hjul | 6 PU hjul |
| Nettovægt | 2 kg |
| Produktstørrelse | 67*55*56 cm |
| Fungere | Lær at gå |
| Farver | Tilpasset efterspørgsel |
| Pakning og levering | |
| Emballage detaljer | 6 stk i en karton, og hver kartonstørrelse er: 67*55*49 cm kurven0på kan udskrives med dit logo eller vores |
| Havn | TIANJIN PORT |
| Forsyningsevne | 10000 æsker/kasser pr. måned |
9-JUSTERING AF GEARHØJDE: Med 5 justerbare rollatorhøjder og 4 sædehøjder henvender dette design sig til børn i forskellige aldre og højder, mens det effektivt forhindrer O-ben. Den støtter sikkert babyer op til 35 pund, når de begynder at kravle, stå og udforske.
LET FOLD-DESIGN: Rollatoren har en foldbar støttearm til hurtig foldning og udfoldning. Når den er foldet sammen, bliver den kompakt, hvilket gør den nem at bære og opbevare.
MATERIALER AF HØJ KVALITET: Fremstillet af miljøvenlig original PP-plast og med en fortykket PU/hør-pude, denne rollator inkluderer et forhøjet ryglæn for ekstra komfort. De universelle hjul giver mulighed for jævn 360 graders bevægelse, mens den forstørrede bund forhindrer væltning.
HYGGELIG JUSTERBART SÆDE: Designet til både drenge og piger, rollatoren har et blødt, hævet rygsæde, der giver ekstra støtte og komfort. Plus, sædehynden kan maskinvaskes for nem pleje.
Populære tags: babyone walker, Kina babyone walker producenter, leverandører, fabrik
Et par af: Babyco Walker
Næste: Spædbarnsaktivitetswalker
Send forespørgsel
Du kan også lide








