Vendbar klapvogn
Den vendbare klapvogn er designet til alsidighed og bekvemmelighed, og den har en vendbar skubbestang, der giver mulighed for vej- og forældrevendte konfigurationer. Den er foldbar med en 3-folderamme og enhåndsfoldning, hvilket gør den nem at bære og opbevare. Klapvognen inkluderer en vindtæt kaleche med fuld dækning, justerbart ryglæn, fempunkts sikkerhedssele og en stor opbevaringskurv, der giver et behageligt og sikkert miljø for børn i alderen 6 til 18 måneder.
Produkt introduktion
| Er foldbar | Ja |
| Andre egenskaber | |
| Oprindelsessted | Kina |
| Mærkenavn | DAODEBAO |
| Modelnummer | TZWB-6519pro |
| Materiale | linned stoffer |
| Rammemateriale | Carbon stålramme |
| Belastningsbærende | 20 kg |
| Aldersgruppe | 0-6 måneder, 0-3 år gammel |
| Passende alder | 6-18 måneder |
| fungere | Støddæmpning for og bag |
| Materiale | 300D Oxford og hørstoffer |
| Hjul | 4 hjul |
| Bærende | 20 kg |
| Pakning | 1 stk/ctn |
| Karton størrelse | 505*230*680 mm, |
| G.W & N.W | 7,1 kg/8,1 kg |
| Forsyningsevne | 1000 styk/stykker om måneden |


Kun The Smoothest Bump Free Rides... er gode nok til din søde lille, og derfor er denne barnevogn til nyfødte barnevogne designet med 360 graders drejelige hjul til mobil manøvrering og en sofistikeret affjedring, der leverer enestående dæmpning, forbedrer komfort.


Se seværdighederne, men vær sikker fra solen... Denne slanke moderne sorte barnevogn er en 2-1 spædbarnsklapvogn. Baldakinen er justerbar og aftagelig med et fuldt peekaboo-vindue til UV-beskyttelse og masser af ventilation på varme og solrige dage. Perfekt til familieudflugter!

Populære tags: vendbar klapvogn, Kina vendbar klapvogn fabrikanter, leverandører, fabrik
Et par af: Klapvogn til en 6 måneder gammel
Næste: Tilbagelænet klapvogn
Send forespørgsel
Du kan også lide





