14 tommer børnecyklus
Den har et letvægtsdesign, justerbar højde og holdbare materialer, der sikrer en behagelig, tilpasningsdygtig og langvarig tur. Cyklens livlige farver og design har til formål at inspirere kreativitet og selvudfoldelse hos børn, fremme motorisk udvikling, uafhængighed og social interaktion gennem fælles køreoplevelser.
Produkt introduktion
| Gaffel materiale | Stål |
| Gear | 7/14 hastighed enkelt hastighed |
| Hjulstørrelse | 12"/14"/16"/18" |
| Rammemateriale | Stål |
| Bremsesystem | Skivebremse |
| Andre egenskaber | |
| Fælgemateriale | Stål |
| Træningshjul | Ja |
| Rammetype | Hård ramme (ikke-bagdæmper) |
| Oprindelsessted | Hebei, Kina |
| Mærkenavn | DAODEBAO |
| Modelnummer | XAM-XRK |
| Gaffelophæng | INGEN |
| Bruttovægt | 10 kg |
| Nettovægt | 9 kg |
| Pedal type | Almindelig pedal |
| Længde (m) | 1 |
| Belastningskapacitet | 120 kg |
| Produktnavn | børnecykel/børnecykel/børnecykler |
| Farve | Rød/blå/hvid/sort/gul |
| Bremse | Skivebremse/ V-bremse/kabelbremse |
| Ramme | kulstofstål/aluminiumslegering |
| Størrelse | 12"/14"/16"/18" cykel |
| Dæk | Kenda |
| Logo | OEM Made.welcome tilpasset logo |
| Hastighed | 7/21/24/27-hastighed sigle hastighed |
| Certifikat | CE-certifikat |
| Nøgleord | børnecykel/børnecykel/babycykel |
| Pakning og levering | |
| Emballage detaljer | PE-skum, plastikpose, derefter bølgepap tegneseriepakke godt til hvert stykke mtb børnecykel skivebremse 20 18 tommer børnecykel mtb til 10 til 15 år gammel børnecykel import cykler fra kina cykel |
| Havn | Tianjin, mtb børnecykel skivebremse 20 18 tommer børnecykel mtb til 10 til 15 år gamle børnecykler import cykler fra kina cycl |
| Forsyningsevne | 20000 styk/stykker om måneden |


【Bredere polstrede dæk】 Bredere dæk gør deres landingsområde større og styrer mere jævnt. Selvom hastigheden er meget høj, er børnecyklen ikke let at glide, så barnets sikkerhed er mere sikker!


【Sikker bremsning】 Den rettidige bremsning af cyklen gør dit barns køreproces mere sikker og familien mere tryg.

Populære tags: 14 tommer børnecyklus, Kina 14 tommer børnecyklus producenter, leverandører, fabrik
Et par af: 12 tommer cykel til børn
Næste: Drenge 14 tommer børnecykel
Send forespørgsel
Du kan også lide



